Mieszkanie na wynajem – top 5 niezbędnych elementów

utworzone przez | maj 11, 2022 | Blog

Na przestrzeni ostatniej dekady znacznie zmieniliśmy sposób podróżowania i korzystania z rozmaitych usług. Zamiast taksówki chętniej korzystamy z ofert prywatnych kierowców, a pobyt w wygodnym hotelu zamieniamy na przytulnie urządzone mieszkanie. Nowy model ekonomiczny sprawił, że wiele osób znalazło się także po drugiej stronie: w roli świadczących usługi!

Urządzasz apartament z myślą o wynajmie krótkoterminowym? Pomożemy Ci stworzyć klimatyczną przestrzeń, przedstawiając niezbędne elementy w mieszkaniu na wynajem! Nie wszystkie z pomysłów są oczywiste, ale kiedy sami wyjeżdżamy na urlop, doskonale wiemy przecież, czego nam brakuje 🙂

Jak urządzić mieszkanie na wynajem? Top 5 niezbędnych elementów

 • Duży, przestronny prysznic
  Czyli bardzo praktyczne i ekologiczne rozwiązanie. Nie ma nic lepszego niż porządny prysznic po całym dniu zwiedzania!
 • Żelazko
  Wiele osób wybiera się do innego miasta ze względu na ważne wydarzenia: śluby i wesela, spotkania biznesowe, branżowe eventy. Żelazko staje się wówczas towarem pierwszej potrzeby, dzięki któremu będziemy mogli odświeżyć nasz outfit na miejscu.
 • Miejsce na walizkę
  Mało ozywisty element, a potrafi zmienić życie! Nawet jeśli w wynajętym apartamencie zostajemy tylko na parę dni, wiele osób lubi wypakować swoje rzeczy do szafy, by poczuć się jak u siebie. Osobne miejsce na pustą walizkę jest niemal niezbędne – pozwoli zaoszczędzić nieco przestrzeni i…odpocząć, zanim znowu wyruszymy w drogę.
 • Podwójne łóżko – z możliwością rozdzielenia
  Świetny patent, który czyni Twoje mieszkanie dużo bardziej uniwersalnym! W sprytnie urządzonym apartamencie będziesz mógł gościć pary, rodziny, grupy znajomych i samotnych podróżników.
 • Dobrze zaopatrzony barek
  Kontrowersyjny element, dlatego nie określamy go jako niezbędny, ale fakultatywny. Nie trzeba z niego korzystać…ale można! 😉

Home, sweet home

O klimacie urządzanego wnętrza często decydują drobne, pozornie tylko zbędne elementy. Zadbaj o wynajmowane mieszkanie jak o swoje własne! Stawiaj na ciekawe, oryginalne dekoracje. Stwórz wystrój nawiązujący do lokalizacji apartamentu. Przyjmij swoich gości powitalną lampką wina. Niech poczują się jak na ekskluzywnych wakacjach, a już po chwili – swobodnie jak u siebie w domu.

Inne wpisy z tej kategorii

Murale – dlaczego wszyscy je tak kochamy

Wszyscy pamiętamy, jaką furorę robiły tapety w latach 90. Ten praktyczny i estetyczny sposób na dekorację ścian doceniany był nie tylko ze względu na niską cenę, ale także łatwą aplikację, pozwalającą ukryć wszelkie nierówności i niedoskonałości powierzchni. Kilka...

czytaj dalej