Podłogi winylowe

Jako salon meblowy staramy się, aby nasza oferta była jak najszersza. Wierzymy bowiem, że remont już sam w sobie jest powodem wielu nerwowych sytuacji, dlatego wybór poszczególnych elementów wykończenia czy wyposażenia może ten proces nieco złagodzić. Nasi Klienci z Trójmiasta bardzo sobie cenią to, że odwiedzając nasz punkt, mogą zaopatrzyć się zarówno w meble, jak i na przykład podłogi winylowe. Ta kategoria naszych produktów jest niezwykle szeroka, ponieważ nasi Klienci panele czy płytki tego typu stosują w wielu pomieszczeniach w swoich domach. Nic w tym dziwnego! Panele winylowe doskonale się sprawdzają zarówno w salonach, jak i łazienkach oraz kuchniach.

Dla wymagających Klientów

Oferowane przez nasz salon meblowy panele winylowe to artykuły wykonane z wysokiej jakości materiałów. To zapewnia im niezwykłą trwałość, a także odporność na różne czynniki. Należą do nich oczywiście uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Tą zazwyczaj spotkać możemy w łazience czy kuchni – i to właśnie w tych pomieszczeniach nasi Klienci najczęściej montują dostępne u nas panele oraz płytki winylowe. Takiej podłodze niestraszna jest woda i para wodna, dzięki czemu zawsze prezentują się nienagannie. Panele winylowe do łazienki, które znaleźć można w ofercie naszego salonu meblowego, mogą mieć również specjalne powłoki antypoślizgowe — wiemy, że dla naszych Klientów posiadających dzieci czy zwierzęta to niezwykle ważna cecha. Z kolei oferowane przez nasz salon meblowy panele winylowe do kuchni odznaczają się strukturami, które niezwykle łatwo jest utrzymać w czystości. Ich faktura ułatwia także czyszczenie ich w przypadku większych zabrudzeń. Takie podłogi to marzenie każdego wymagającego Klienta!

Moc wzorów i kolorów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów bardzo istotny jest szeroki wybór naszych podłóg. W salonie meblowym, który prowadzimy, ten właśnie taki jest. Nasze podłogi są więc u nas dostępne w całej gamie różnorodnych kolorów czy wzorów. Do zaoferowania mamy zarówno płytki w klasycznych, stonowanych barwach, jak i nieco śmielsze warianty i różnych fakturach oraz wzorach. Ten typ podłóg oprócz nowoczesnego wyglądu i nienagannej jakości może zaoferować naszym Klientom także łatwość montażu. Wiemy, że w przypadku szybkiego remontu takie rozwiązania sprawdzają się doskonale.