Lustra

Lustra są nieodłącznym elementem wystroju wnętrz nie tylko ze względów użytkowych, ale również możliwości aranżacyjnych. Lustra odbijają światło, powiększają i upiększają przestrzeń. Lustra strategicznie rozmieszczone, skutecznie potrafią zmienić wygląd pomieszczenia, nadać mu głębi i perspektywy. Nadają się do każdego pomieszczenia, a odpowiednio dopasowane podkreślają zalety wnętrza. W salonie zawieszone nad komodą lub stołem będą stanowiły dopełnienie stylizacji, a jednocześnie rozświetlą pokój. Walory użytkowe w łazience są oczywiste, jednak dzięki rozmiarom tafli uzyskamy efekt powiększenia niewielkiego często pomieszczenia. Przedpokój także wymaga okazałego lustra, powinniśmy mieć możliwość obejrzenia całej sylwetki i skontrolowania wyglądu przed wyjściem. Ich zaletą w przedpokoju jest również możliwość optycznego poszerzenia lub podwyższenia wnętrza. Lustra będą również znakomitym uzupełnieniem wystroju w pokoju nastolatki, kolorowe ramy uatrakcyjnią pokój. W sypialni lustra mogą być idealnym elementem dekoracyjnym, rozjaśniając wnętrze i spełniając funkcję toaletki jednocześnie. Garderoby w mieszkaniach i domach także powinny być zaplanowane w sposób umożliwiający wykorzystanie lustra. Mogą to być wysokie tafle szkła, dzięki którym nie tylko łatwo dobierzemy ubrania, ale także rozświetlimy pomieszczenie.

Ramy luster wykonywane są z różnych materiałów: drewno, metal, tworzywo sztuczne, możliwe są wykończenia w wielu stylach, wzorach i kolorach. Obecnie oferta producentów jest tak bogata, że dobierzemy je w każdym stylu i do każdego wnętrza. 

Dodatkowym, ważnym elementem jest to, że możemy umieścić w nich paski ledowe, które w przypadku wykorzystania ich w toalecie sprawią, że Paniom łatwiej będzie wykonać świetny makijaż, a Panowie bez problemu perfekcyjnie się ogolą.
Paski ledowe o ciepłej barwie, użyte w lustrach na korytarzu czy w salonie dodadzą przytulnego klimatu i mogą pełnić funkcję oświetlenia bocznego.

Produkty

Producent

Wyświetlanie 91–120 z 199 wyników