O nas

Pełna Chata

To przede wszystkim ludzie, dla których wnętrza to pasja. Tutaj każdy jest specjalnie dla Ciebie! 

W Multishowroomie Pełna Chata znajdziesz polskie meble, podłogi drewniane i laminowane, armaturę, płytki gresowe, tapety, ręcznie robione dodatki, tynki i farby dekoracyjne Oikos i wiele, wiele innych. Wszystko w niepowtarzalnym klimacie. Dokładnie takie, jakie potrzebujesz! 

Pamiętaj – tutaj zawsze znajdziemy dla Ciebie czas: porozmawiamy, doradzimy i zaparzymy pyszną kawę. Przyjdź, usiądź na jednej z naszych kanap i delektuj się możliwościami wyboru.

Natalia Krancewicz

Natalia Krancewicz

Kobieta o niespożytej energii, która, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, wesprze radą na każdym etapie budowy czy wyposażenia wnętrz. Świetnie zna się na podłogach i tapetach. Jest boginią logistyki, która dba by wszystko znalazło się w odpowiednim miejscu i czasie, co jak wiadomo w tej branży jest więcej warte niż złoto. Czyni cuda od ręki, rzeczy niemożliwe na poczekaniu.

Anka Gustowska

Anka Gustowska

Wystarczy spojrzeć na nazwisko- przypadek? Nie sądzimy ;)… Absolwentka gdańskiego Wydziału Grafiki na ASP z 10 letnim doświadczeniem w branży, co sprawia, że podpowie jak za pomocą kolorów, faktur gustownie zaszaleć we wnętrzu. Jej pasją są oświetlenie i tapety, a zawodową miłością kolor RAL 7047– nie zawaha się go użyć jak tylko zajdzie taka potrzeba.

Agnieszka Hinca

Agnieszka Hinca

W kwestii wiedzy na temat tynków i farb dekoracyjnych jest bezkonkurencyjna: 12 lat doświadczenia w branży, w którą włożyła całe serce. I firmę i Klienta traktuje jak własne dziecko z sukcesem negocjując z wykonawcami terminy. Dla niej dane Klientowi słowo jest cenniejsze od pieniędzy.

Piotr Nawrocki

Piotr Nawrocki

Piotr nie lęka się wiertarki, ani ciężkich wiader z materiałami. To on dba o meble, oświetlenie, tynki, farby i kwiatki. Marzenie każdej kobiety urządzającej dom – Pan Złota Rączka (a nawet dwie) z poczuciem humoru, z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z wykonawcami, który potrafi rozmawiać o kolorach nawet przez telefon…

Krystyna Krancewicz

Krystyna Krancewicz

Czyli ład i porządek w jednej osobie. Opoka naszej firmy, która potrafi okiełznać ekipę Pełnej Chaty. Żadna faktura nie umknie jej uwadze. Każdy towar zostanie zewidencjonowany i sprawdzony czy nadaje się do przekazania Klientowi.

sylwia kaczmarczyk

sylwia kaczmarczyk

Ambitna, elastyczna na co dzień możecie ją zobaczyć jak mknie białą Skodą Fabią herbu Różowy Flaming. Ma jeden cel- zawsze tam gdzie Wy – Klienci. Po Trójmieście porusza się niczym czarownica na miotle rozsiewając urok osobisty i obłaskawiając nawet najbardziej wymagającego Inwestora.