O nas

Pełna Chata

To przede wszystkim ludzie, dla których wnętrza to pasja. Tutaj każdy jest specjalnie dla Ciebie!

W Multishowroomie Pełna Chata znajdziesz polskie meble, podłogi drewniane i laminowane, armaturę, płytki gresowe, tapety, ręcznie robione dodatki, tynki i farby dekoracyjne Oikos i wiele, wiele innych. Wszystko w niepowtarzalnym klimacie. Dokładnie takie, jakie potrzebujesz!

Pamiętaj – tutaj zawsze znajdziemy dla Ciebie czas: porozmawiamy, doradzimy i zaparzymy pyszną kawę. Przyjdź, usiądź na jednej z naszych kanap i delektuj się możliwościami wyboru.

Natalia Krancewicz

Natalia Krancewicz

Kobieta o niespożytej energii, która, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, wesprze radą na każdym etapie budowy czy wyposażenia wnętrz. Świetnie zna się na podłogach i tapetach. Jest boginią logistyki, która dba by wszystko znalazło się w odpowiednim miejscu i czasie, co jak wiadomo w tej branży jest więcej warte niż złoto. Czyni cuda od ręki, rzeczy niemożliwe na poczekaniu.

Anka Gustowska

Anka Gustowska

Wystarczy spojrzeć na nazwisko- przypadek? Nie sądzimy ;)… Absolwentka gdańskiego Wydziału Grafiki na ASP z 10 letnim doświadczeniem w branży, co sprawia, że podpowie jak za pomocą kolorów, faktur gustownie zaszaleć we wnętrzu. Jej pasją są oświetlenie i tapety, a zawodową miłością kolor RAL 7047– nie zawaha się go użyć jak tylko zajdzie taka potrzeba.

Agnieszka Hinca

Agnieszka Hinca

W kwestii wiedzy na temat tynków i farb dekoracyjnych jest bezkonkurencyjna: 12 lat doświadczenia w branży, w którą włożyła całe serce. I firmę i Klienta traktuje jak własne dziecko z sukcesem negocjując z wykonawcami terminy. Dla niej dane Klientowi słowo jest cenniejsze od pieniędzy.

Piotr Nawrocki

Piotr Nawrocki

To dzięki niemu nasza Pełna Chata nabrała tak niesamowitych kształtów ponieważ nie lęka się wiertarki, ani ciężkich wiader z materiałami. On dba o meble, oświetlenie, tynki, farby i kwiatki. Jeden z założycieli Fabryki Struktur. Marzenie każdej kobiety urządzającej dom- Pan Złota Rączka (a nawet dwie) z poczuciem humoru, z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z wykonawcami, który potrafi rozmawiać o kolorach przez telefon…

Krystyna Krancewicz

Krystyna Krancewicz

Czyli ład i porządek w jednej osobie. Opoka naszej firmy, która potrafi okiełznać ekipę Pełnej Chaty. Żadna faktura nie umknie jej uwadze. Każdy towar zostanie zewidencjonowany i sprawdzony czy nadaje się do przekazania Klientowi.

Krzysztof Wers

Krzysztof Wers

Ambitny, elastyczny na co dzień możecie go zobaczyć jak mknie białą Skodą Fabią herbu Różowy Flaming. Ma jeden cel- zawsze tam gdzie Wy- Klienci. Po Trójmieście porusza się niczym czarownica na miotle rozsiewając urok osobisty i obłaskawiając nawet najbardziej wymagającego inwestora.