O nas

Pełna Chata

To przede wszystkim ludzie, dla których wnętrza to pasja. Tutaj każdy jest specjalnie dla Ciebie!

W Multishowroomie Pełna Chata znajdziesz polskie meble, podłogi drewniane i laminowane, armaturę, płytki gresowe, tapety, ręcznie robione dodatki, tynki i farby dekoracyjne Oikos i wiele, wiele innych. Wszystko w niepowtarzalnym klimacie. Dokładnie takie, jakie potrzebujesz!

Pamiętaj – tutaj zawsze znajdziemy dla Ciebie czas: porozmawiamy, doradzimy i zaparzymy pyszną kawę. Przyjdź, usiądź na jednej z naszych kanap i delektuj się możliwościami wyboru.

Natalia Krancewicz

Natalia Krancewicz

Kobieta o niespożytej energii, która, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, wesprze radą na każdym etapie budowy czy wyposażenia wnętrz. Świetnie zna się na podłogach i tapetach. Jest boginią logistyki, która dba by wszystko znalazło się w odpowiednim miejscu i czasie, co jak wiadomo w tej branży jest więcej warte niż złoto. Czyni cuda od ręki, rzeczy niemożliwe na poczekaniu.

Anka Gustowska

Anka Gustowska

Wystarczy spojrzeć na nazwisko- przypadek? Nie sądzimy ;)… Absolwentka gdańskiego Wydziału Grafiki na ASP z 10 letnim doświadczeniem w branży, co sprawia, że podpowie jak za pomocą kolorów, faktur gustownie zaszaleć we wnętrzu. Jej pasją są oświetlenie i tapety, a zawodową miłością kolor RAL 7047– nie zawaha się go użyć jak tylko zajdzie taka potrzeba.