Łóżka

Komfortowy i długi sen, to gwarancja udanego dnia. Wygodna i przytulna sypialnia zapewni nam należyty wypoczynek. Łóżko odgrywa  najważniejszą rolę w sypialni i powinno być dostosowane do potrzeb jego właścicieli. Wygodny materac, o odpowiedniej twardości, dopasowanej do indywidualnych preferencji gospodarzy stworzy idealne warunki do nocnego odpoczynku. Materac łóżka powinien zapewniać idealne podparcie dla całej sylwetki i umożliwić swobodę ruchu. Wybierając ramę łóżka, zwróćmy uwagę na jej wymiary. Powinny być one dostosowane do wzrostu właścicieli, ale również do wielkości pomieszczeń. W niewielkich sypialniach sprawdzą się łóżka w niezbyt szerokich ramach, które nie zabiorą cennego miejsca. Znakomicie sprawdzą się również łóżka ze skrzyniami pod materacem, w których uzyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania. Duże sypialnie pozwalają na dowolny wybór łóżka, również takiego w rozmiarze królewskim.

Zagłówki to kolejny element łóżka, który powinniśmy dostosować do własnych potrzeb. Różnorodność wzorów, kolorów i tkanin obiciowych daje duże możliwości aranżacyjne. Dopasowanie łóżka do charakteru sypialni nie stanowi problemu, producenci oferują łóżka w wielu stylach i zgodne z najnowszymi trendami. Rama łóżka może być z różnych materiałów, chętnie wybierane jest drewno, metal, a nawet rattan. Dużą popularnością cieszą się łóżka tapicerowane ze względu na szeroki wybór kolorów i komfort użytkowania. Zagłówek łóżka daje duże możliwości aranżacyjne. Tapicerowany zagłówek nie tylko udekoruje ścianę, ale daje możliwość wygodnego oparcia np. podczas czytania książki. Drewniana rama łóżka idealnie sprawdzi się w sypialni w stylu BOHO lub skandynawskim, dodatkowe miękkie poduchy uatrakcyjnią wystrój.

Metalowe łóżka w różnych kolorach nadadzą charakteru sypialni w stylistyce LOFT. Tapicerowane łóżka nadają się do każdego wnętrza, tu wybieramy kolor i wzór tkaniny odpowiadający naszym preferencjom. W pokojach dziecięcych łóżka są równie ważne, powinny być dostosowane do wieku, solidne i wygodne.

Po męczącym dniu marzymy o komfortowym wypoczynku i spokojnym śnie, wygodne, solidne i stylowe łóżka nam to zapewnią, zadbajmy o dobry sen i wybierzmy łóżko idealne.

Produkty

Producent

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2