Poduszki

Tekstylia spełniają ważną funkcję w dekoracji wnętrz. Dywany, zasłony, koce i poduszki stwarzają domową atmosferę i czynią nasze domy przytulnymi. Tkaniny ocieplają, nadają charakteru i indywidualności. Piękne kolory, różne wzory i faktury pozwalają stworzyć niezwykle atrakcyjne wnętrza. Salon, sypialnia, pokoje dziecięce, w każdym z tych pomieszczeń poduszki są niezbędne. Dopasowane do wystroju wnętrza, uatrakcyjnią przestrzeń, a jednocześnie pozwolą wygodnie wypocząć.

Sofa wyposażona w kilka dodatkowych poduszek stanie się ulubionym miejscem odpoczynku dla całej rodziny. Jeżeli obicie kanapy nam się już znudziło, poduszki mogą ją całkowicie odmienić. Wymiana poduszek co jakiś czas pozwoli nam na zmianę wystroju i odnowienie wizerunku mebla. Krzesła wyposażone w miękkie poduszki staną się niezwykle wygodne i jednocześnie piękne.

Produkty

Wyświetlanie 1–120 z 151 wyników

Tekstylia w sypialni są również niezmiernie ważne. Komfort nocnego wypoczynku będzie większy, jeżeli zasłony pozwolą odciąć się od światła, kapa na łóżku ogrzeje w chłodne wieczory, a miękki dywan osłoni podłogę. Poduszki na łóżku służą nie tylko dla wygody, ale także nadają sypialni atrakcyjny wygląd. Poduszki, zasłony, koce można łatwo wymienić i w ten sposób diametralnie zmienić aranżację sypialni.

Pokoje dziecięce powinny być kolorowe i przyjazne. Miękkie poduszki, kolorowe zasłony i puszyste dywany zapewnią bezpieczną i przyjemną przestrzeń do zabawy i relaksu. Poduszki mogą również pełnić funkcję użytkową jako wygodne siedziska.

Poduszki wytwarzane są z różnych materiałów i w wielu wzorach i kolorach.
Bawełna, len, wełna, a także materiały z włókien sztucznych i syntetycznych pozwalają uzyskać niezwykle przyjemne w dotyku i efektowne jednocześnie poduszki. Nowoczesne materiały są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia, a rozmaitość deseni i kolorów ogromna. Każdy dom i mieszkanie wymaga użycia tkanin dekoracyjnych, a poduszki pozwalają stworzyć wnętrza przytulne i efektowne jednocześnie.