Lampy

Właściwie dobrane oświetlenie stanowi niezbędny element aranżacji wnętrz. Prawidłowo zaprojektowane źródło światła zapewni nie tylko przyjazną atmosferę, ale pozwoli również cieszyć się bogactwem form, wzorów i kolorów lamp. Starannie dobrane oświetlenie pozwala wykreować odpowiedni nastrój, a także podkreślić elementy wyposażenia.

Bardzo istotne jest także funkcjonalne dopasowanie światła do potrzeb oraz efektu, jaki chcemy nim uzyskać. Oświetlenie, takie jak lampy wiszące, stojące, kinkiety czy lampki stołowe powinny zapewniać komfort użytkowania, ale także cieszyć jakością wykonania i stylem. Odpowiednio dobrane oświetlenie powinno dawać wiele możliwości.

W różnych porach dnia potrzebujemy różnego rodzaju światła. Ciemne, zimowe popołudnia i szybko zapadający zmierzch powodują, że chcemy doświetlić wnętrza. Oświetlenie powinno dać możliwość komfortowej pracy i ułatwić swobodne korzystanie ze wszystkich części domu. W salonie potrzebujemy różnego rodzaju źródeł światła. Wisząca lampa nad stołem umili posiłki i doda charakteru. Lampy sufitowe doświetlą całe pomieszczenie, a kinkiety i lampy stojące stworzą nastrój.

W kuchni dobrze doświetlony blat zapewni nam komfort pracy. Natomiast lampa wisząca nie tylko rozjaśni pomieszczenie, ale dopasowana do wystroju, podkreśli charakter wnętrza. W sypialni oświetlenie powinno składać się z lamp wiszących, które oświetlą cały pokój oraz lampek nocnych umożliwiających np. czytanie. W pokojach dziecięcych oświetlenie również należy dopasować do różnych potrzeb. Zabawa na dywanie, budowanie z klocków, gry planszowe wymagają silnego, jasnego źródła światła i tu sprawdzą się lampy sufitowe. Do odrabiania lekcji niezbędna jest lampka biurkowa, wyciszenie i relaks przed snem, zapewnią nastrojowe kinkiety lub lampy stojące.

Przy wyborze lamp do poszczególnych pomieszczeń trzeba brać pod uwagę rodzaj, natężenie i barwę światła. Dobrze zaprojektowane oświetlenie pozwoli na pełne korzystanie ze wszystkich pomieszczeń w domu, ułatwi pracę, a wieczorem relaks. Bogata kolekcja wysokiej jakości lamp dostępna w naszej ofercie pozwoli dobrać oświetlenie do każdego wnętrza i w każdym stylu.

Produkty

Producent

Wyświetlanie 1–30 z 2921 wyników